O Kliencie

Agnieszka Grochowska specjalizuje się w dietetyce klinicznej. Od 3 lat prowadzi własną działalność, jednak dietetyką zaczęła zajmować się już 5 lat temu.

Z większością swoich pacjentów Agnieszka pracuje stacjonarnie, w gabinecie w Łosicach – małym mieście w województwie mazowieckim. Dodatkowo 2x w miesiącu przyjmuje pacjentów w Warszawie. Współpracuje również ze szpitalem w Łosicach oraz inną dietetyczką – Kariną Janas. 

Agnieszka zaangażowana jest również w różnego rodzaju inicjatywy, jak np. prowadzenie warsztatów żywieniowych.

Problemy Klienta

Agnieszka od jakiegoś czasu odczuwała nieodpartą potrzebę zmiany programu, na którym do tej pory pracowała – głównie ze względu na ciągle pojawiające się problemy techniczne, które nie były rozwiązywane na bieżąco. 

Szukała również narzędzia, które pomoże jej w usprawnieniu i przyspieszeniu pracy w aspekcie układania jadłospisów. 

Ponadto Agnieszka chciała iść z duchem czasu i móc zagwarantować swoim pacjentom możliwie najlepsze pod kątem technologicznym rozwiązania, a tym samym wyróżnić się na tle konkurencji.

Osiągnięte rezultaty

Od kiedy Agnieszka zaczęła korzystać z alloweat, bardzo szybko dostrzegła, że układanie jadłospisów może być dużo szybsze i przyjemniejsze niż dotychczas.

Dzięki możliwości wcześniejszego przygotowania i pogrupowania w systemie zaleceń żywieniowych dotyczących różnych problemów klinicznych, Agnieszka łatwo może dołączyć je do jadłospisu i w ten sposób stale edukować swoich pacjentów. A w razie potrzeby zawsze może edytować dane zalecenia, uwzględniając aktualną sytuację pacjenta.

Agnieszka bardzo ceni sobie również porządek, jaki obecnie panuje w jej dokumentacji. Na platformie – w bezpiecznym środowisku – przechowuje wszelkie dane wrażliwe,, a najpotrzebniejsze informacje odnośnie pacjenta ma zawsze pod ręką – w jego profilu. Dzięki temu szybciej przygotowuje się do konsultacji, a podczas jej trwania swobodnie prowadzi wywiad z pacjentem, poświęcając mu maksimum uwagi, bez konieczności rozpraszania się korzystaniem z narzędzi zewnętrznych.

Największy sukces Klienta

Po roku pracy na alloweat Agnieszka wyraźnie dostrzega, jak ewoluował jej styl pracy. Pozwala sobie na większą elastyczność, wybierając model współpracy z pacjentem, bo ma dużo więcej możliwości. Czas, który poświęca na przygotowanie jadłospisów dla pacjentów klinicznych uległ znacznemu skróceniu. Te zmiany pozwalają jej obecnie prowadzić w tym samym czasie około 40 klientów, bez uszczerbku na jej życiu prywatnym.

Wypadkową tych zmian była także decyzja o podniesieniu cen jadłospisów o 100 zł. Praca z wykorzystaniem nowoczesnej technologii pozwoliła Agnieszce dostarczać pacjentom jakość, do której zawsze dążyła.

Nietrudno policzyć, że możliwość pracy z 40 klientami jednocześnie i podniesienie cen za jadłospisy o 100 zł, daje w skali miesiąca dodatkowe 4000 zł przychodu 🙂

A co na to Klient?

Od kiedy zmieniłam program do układania diet na alloweat, moja praca stała się znacznie bardziej efektywna i satysfakcjonująca. Znacznie przyspieszył się proces tworzenia jadłospisów, a bezpośredni kontakt z pacjentami przez chat pozwala na bieżąco monitorować postępy i udzielać wsparcia. Szeroka baza przepisów ułatwia pacjentom wprowadzanie zdrowych nawyków żywieniowych bez monotonii, co przekłada się na lepsze rezultaty i większą satysfakcję z całego procesu.