O Kliencie

Paulina Zachradnik na co dzień łączy pracę dietetyczki oraz trenerki personalnej i instruktorki fitness. Prowadzi własne studio treningowe “Stay Fit Paulina Zachradnik” w Krynicy-Zdrój. Zajmuje się głównie odchudzaniem i kształtowaniem kobiecych sylwetek, podchodząc do tematu kompleksowo – pomaga zmieniać zarówno nawyki żywieniowe, jak i promuje aktywność fizyczną w postaci treningu siłowego. Dzięki takiemu podejściu jej podopieczne mają większe szanse na osiągnięcie wymarzonych celów sylwetkowych. Paulina w swojej pracy jest zwolenniczką metody małych kroków, która według niej najlepiej przekłada się na osiągnięcie długotrwałych rezultatów.

Problemy Klienta

Zanim Paulina zaczęła korzystać z alloweat, największy problem miała z uwierzeniem w metodologię pracy proponowaną przez inne programy dietetyczne, opartą jedynie na przekazaniu pacjentowi jadłospisu. Czuła, że taki system pracy jest ograniczający dla pacjentów – zwłaszcza tych mniej świadomych, którzy nie radzą sobie z samodzielną wymianą produktów, czy posiłków i łatwo mogą się zniechęcić, często zanim nadejdzie kolejne spotkanie, które można poświęcić na edukację. 

Kolejną kwestią, która wcześniej utrudniała Paulinie pracę, był brak kontroli nad przebiegiem procesu – po otrzymaniu diety, kontakt z pacjentem często się urywał (z niewiadomych przyczyn). Nawet jeśli następowała kontynuacja współpracy, często jej efekty nie były satysfakcjonujące dla pacjentów i Pauliny. Układanie kolejnych diet, gdy nie wiadomo było, na ile pacjent realizuje założenia, nie zdawało egzaminu.

Osiągnięte rezultaty

Od kiedy Paulina pracuje na alloweat, prowadzi znacznie więcej podopiecznych, ze znacznie lepszymi efektami niż dotychczas. Korzystając z aplikacji mobilnej, klienci są bardziej zaangażowani w proces, ich postawa jest proaktywna – chętniej eksperymentują z posiłkami, dopasowując je pod swoje preferencje i możliwości czasowe. Oszczędza to Paulinie wiele godzin pracy, które dawniej musiałaby poświęcić na przygotowanie modyfikacji jadłospisów. 

Paulina odczuwa również, że jej sytuacja zawodowa bardziej się ustabilizowała, podejmowane współprace mają charakter ciągły. Kontynuacja procesu przez klientów wiąże się z opłatą dostępu do aplikacji za kolejny miesiąc. Podopieczni nie znikają z procesu z dnia na dzień, by miesiącami korzystać z jednego wydrukowanego jadłospisu, nie mając przy tym świadomości, co jest najistotniejsze dla osiągnięcia trwałych efektów.

Największy sukces Klienta

Paulina w końcu prowadzi podopiecznych w zgodzie z własnymi przekonaniami i wartościami. Co więcej, odzyskała wiarę, że to, co robi na co dzień ma sens i jest w stanie skutecznie pomagać.

Możliwość czuwania nad przebiegiem procesu i reagowania na bieżąco, gdy zachodzi taka potrzeba, wzmocniły jej poczucie sprawczości jako specjalisty. 

To wszystko przełożyło się na spektakularne sukcesy jej podopiecznych, a co za tym idzie – więcej zadowolonych i polecających klientów.

A co na to Klient?

Ten system pracy i ten program zmieniły moje życie, podejście do pracy i samą pracę. Zmieniły też efekty osiągane przez podopiecznych i moje godziny pracy – zmieniły po prostu wszystko, więc nie wyobrażam sobie pracować już inaczej. Jestem ogromnie wdzięczna, że mogę być częścią tego projektu i czekam na więcej. Choć już i tak jestem turbo zadowolona z tego, co jest i po prostu “dziękuję”.