O Kliencie

Andrea Dylong jest dietetykiem sportowym. Współpracuje głównie ze sportowcami dyscyplin wytrzymałościowych – zwłaszcza z biegaczami górskimi oraz ultra. W zawodzie pracuje od 5 lat, a od czerwca 2022 roku prowadzi swoją działalność. Klientów konsultuje wyłącznie w formie online.

Problemy Klienta

Główne problemy Andrei – zanim zaczęła korzystać z alloweat – sprowadzały się do 3 zasadniczych kwestii:

  • zbyt dużej ilości czasu, który poświęcała na dopasowanie planu żywieniowego do rozkładu treningów swoich sportowców
  • dezorganizacji pracy, spowodowanej koniecznością korzystania z kilku narzędzi zewnętrznych
  • braku możliwości monitorowania postępów podopiecznych.

W poprzednich programach, na których pracowała Andrea, nie było możliwe przygotowanie diety rotacyjnej, która umożliwiałaby dostosowanie żywienia do różnych typów dni treningowych. Dodatkowo szybkie przygotowanie jadłospisu było utrudnione z powodu niezbyt rozbudowanych baz systemowych. W ogólnodostępnych przepisach często pojawiały się również błędy, których poprawianie pochłaniało nie tylko czas, ale także nerwy. 

Ponadto, żeby zorganizować swoją pracę, Andrea była zmuszona do korzystania z kilku zewnętrznych programów / aplikacji, jak notatnik, różne komunikatory oraz kalendarz. Niemożność skompletowania wszystkich informacji o kliencie generowała niepotrzebny chaos.

Osiągnięte rezultaty

Od kiedy Andrea zdecydowała się rozpocząć pracę na alloweat, zniknęło poczucie marnowania czasu. Zdecydowanie mniej energii oraz zaangażowania pochłania układanie planów dla sportowców – nawet tych o najbardziej specyficznych potrzebach. Taką oszczędność czasu Andrea zawdzięcza głównie możliwości grupowania przepisów w schematy, z których następnie układa dietę dla sportowca. Andrea ma także duże zaufanie do przepisów w bazach systemowych alloweat – sporo z nich przetestowała we własnej kuchni i wie, że są one spójne, prawidłowo napisane, a przy okazji smaczne. 

Andrea ceni pracę na alloweat również za możliwość przechowywania wszystkich potrzebnych informacji o kliencie w jednym miejscu – zawsze może łatwo odszukać te najpotrzebniejsze podczas konsultacji. 

Ogromną zmianą jakościową w pracy Andrei było również pojawienie się na platformie modułu Monitoringu. Dzięki niemu w końcu może analizować, jak idzie jej podopiecznym realizacja planu, a co najważniejsze – może w porę reagować, gdy zauważy, że nie jest tak, jak być powinno.

Największy sukces Klienta

Dla Andrei największy sukces to możliwość świadczenia swoim klientom usług wysokiej jakości, a dzięki alloweat stało się to możliwe. Plany, które przygotowuje dla podopiecznych z wykorzystaniem algorytmu są dużo lepiej dopasowane do potrzeb sportowców, z którymi współpracuje. 

Ponadto aplikacja mobilna pozwala Andrei przekazać większą sprawczość w ręce klientów, którzy – prowadząc intensywny tryb życia jako sportowcy – potrzebują narzędzia, aby szybko dopasować żywienie do zmieniających się obciążeń treningowych. W toku współpracy podopieczni Andrei uczą się, jak wymieniać produkty / posiłki, a dzięki temu realnie zwiększa się ich świadomość żywieniowa, co przekłada się na lepsze wyniki sportowe.

Obecnie Andrea pracuje z ok. 40-50 osobami, z czego 80% to sportowcy, a jej komfort pracy znacząco wzrósł od kiedy korzysta z alloweat.

A co na to Klient?

Jestem bardzo zadowolona z programu i z całego serca poleciłabym każdemu dietetykowi, który rozważa przejście na to innowacyjne rozwiązanie. Układanie jadłospisów w alloweat, to tylko jedna z wielu funkcji. Ankieta wysyłana z poziomu programu, chat (!), moduł monitoringu, kalendarz, baza wszystkich potrzebnych informacji o podopiecznym i wiele, wiele więcej. Poza tym obsługa mnie jako klienta jest również bezbłędna. Kiedykolwiek były wprowadzane zmiany w programie, było to praktycznie nieodczuwalne w pracy, a na każde zadane pytanie odpowiedź następuje w ciągu kilku minut. Klasa!