O Kliencie

Artur Przybyłowski jest dietetykiem oraz psychodietetykiem. Pracuje zarówno z osobami chcącymi zredukować masę ciała czy też poprawić wyniki zdrowotne, jak i z pacjentami stricte psychodietetycznymi, mającymi problem w relacjach z jedzeniem. W branży działa około 5 lat, a od roku prowadzi własną działalność. W 90% konsultuje swoich klientów online, natomiast zdarza mu się także przyjmować pacjentów stacjonarnie w swoim gabinecie w Katowicach.

Problemy Klienta

Artur od zawsze starał się myśleć nieszablonowo i miał nawet pomysł na samodzielne stworzenie rozwiązania, które pozwoliłoby mu pracować w inny sposób niż ten oferowany przez obecne na rynku programy dietetyczne. Na szczęście nie musiał podejmować się takiego przedsięwzięcia, bo jego koncepcja pokryła się z możliwościami, które stwarza alloweat.

Rozpoczynając przygodę z alloweat, Arturowi zależało na pozyskaniu większej ilości klientów oraz skróceniu czasu potrzebnego na układanie diet. Prowadząc własną działalność szybko zaczął odczuwać – jak sam to określa – „wieczny niedoczas” i zależało mu na tym, by odzyskać więcej przestrzeni na inne działania niż tylko te związane z indywidualną współpracą z pacjentem.

Osiągnięte rezultaty

Dzięki pracy na alloweat Artur miał możliwość przekuć swoje dotychczasowe pomysły w realne działanie. Wykorzystując aplikację mobilną, stworzył produkt w postaci interaktywnych jadłospisów, które sprzedaje w formie abonamentowej. W ten sposób jego oferta poszerzyła się o dodatkowe usługi.

Co więcej, zyskał swobodę pracy z klientem, mogąc zaadresować również potrzeby tych osób, dla których „klasyczna” współpraca z uwzględnieniem jadłospisu nie jest optymalnym rozwiązaniem. Obecnie Artur jest w stanie prowadzić swoich pacjentów bazując jedynie na ogólnych założeniach (energetyczność, rozkład makroskładników) lub zachęcając podopiecznych do subskrybowania rekomendowanej przez niego diety w aplikacji. W ten sposób uwolnił swoje zasoby czasowe, które do tej pory były mocno ograniczone.

Największy sukces Klienta

W opinii Artura jego największy dotychczasowy sukces równa się stworzeniu wyżej opisanego produktu i przekonaniu swojego grona odbiorców do nowego formatu współpracy.

Jak dotąd, produkt zebrał 100% pozytywnego feedbacku, a w niespełna 4 miesiące Artur przyznał 240 dostępów do aplikacji. Biorąc pod uwagę, że promocja produktu odbyła się w ramach jego pierwszej kampanii reklamowej, wynik zasługuje na uznanie.  

Co więcej, dochód uzyskany z projektu pozwolił Arturowi w całości refinansować koszt zakupu 2-letniej subskrypcji alloweat.

A co na to Klient?

Jako specjalista jestem bardzo zadowolony z możliwości, jakie daje alloweat. Podobnego zdania są także moi pacjenci, którzy chwalą sobie funkcjonalność aplikacji. Osobiście najbardziej doceniam elastyczność, jaką daje program zarówno specjaliście, jak i pacjentowi. Niebywałym plusem jest dla mnie również fakt, że program jest nieustannie rozwijany i ulepszany, a dzięki sprawnemu kontaktowi z supportem mam pewność, że te zmiany/ulepszenia, na których mi zależy, ujrzą światło dzienne. Gorąco polecam!