Poznaj nas bliżej

Łączy nas wizja trwałej zmiany branży dietetycznej na lepsze

Wierzymy, że dietetycy - korzystając z najnowszech technologii - są w stanie odzyskać czas na własny rozwój i budowanie relacji z klientami.

Co nami kieruje?

Wiara w nowoczesną pracę dietetyczną

Był czas, że sami nie widzieliśmy sensu naszych działań i nie czuliśmy ich skuteczności. Dziś wiemy, że w tym zawodzie można pracować inaczej.

Misja
Alloweat to rozwiązanie technologiczne pozwalające nowocześnie myślącym dietetykom pracować mądrzej i wydajniej, zamiast więcej, unikając wypalenia zawodowego oraz skupiając się na tym, co naprawdę ważne - zrozumieniu klienta i wspieraniu go w osiąganiu celów - jednocześnie rozwijając swój biznes dietetyczny.
Wizja
W alloweat zmieniamy sposób, w jaki dietetycy pracują ze swoimi klientami i prowadzą swoje biznesy. Sprawiamy, że odzyskują radość z pracy oraz zwiększają przychody, bez niekończącego się zwiększania liczby przepracowanych godzin.
Dlaczego my?

Od dietetyków dla dietetyków

Łączymy pasję do dietetyki z doświadczeniem biznesowym. Rozumiemy blaski i cienie branży dietetycznej. Rozwijamy narzędzie, o którym sami przez lata marzyliśmy.

10+
lat doświadczenia
20+
pasjonatów w zespole
1000+
rozmów odbytych z dietetykami
270+
użytkowników platformy alloweat

Nasza historia

Poznaj naszą historię

Otwierajac własne centrum dietetyczne stanęliśmy przed wyzwaniem znalezienia narzędzia IT, które pozwoliłoby nam efektywnie pracować z klientami i zarządzać biznesem w jednym miejscu. Każde testowane przez nas rozwiązanie na rynku sprowadzało możliwości pracy do jednego – stworzenia jadłospisu. Rozumiejąc, że skuteczny proces dietetyczny to coś znacznie więcej niż tylko przekazanie diety, zdecydowaliśmy się stworzyć własną platformę, która zamiast ograniczać, będzie stwarzać możliwości.

Tak powstało alloweat.

Wierzymy, że każdy dietetyk, wyposażony w odpowiednie narzędzia, jest w stanie przeprowadzić swoich klientów przez skuteczną współpracę dietetyczną, jednocześnie czerpiąc radość i satysfakcję z codziennej pracy.

Historia alloweat to jednak znacznie więcej niż rozwijająca się platforma – budujemy społeczność ekspertów i entuzjastów, którzy wspólnie tworzą przyszłość nowoczesnej dietetyki.

 • 2016

  Powstaje prototyp rozwiązania

 • 2021

  Otrzymujemy grant 1M na rozwój alloweat

 • Marzec 2023

  Start beta-testów

 • Maj 2023

  Uruchamiamy interaktywną aplikację mobilną

 • Lipiec 2024

  Wkrótce!

  Autopilot alloweat zmienia branżę dietetyczną

Kim jesteśmy?

Zobacz, kto stoi za wizją alloweat

Jesteśmy praktykami z ponad 15-letnim doświadczeniem w dietetyce i biznesie. Stworzyliśmy alloweat, aby przywrócić dietetykom radość i satysfakcję z codziennej pracy.

Co-founderka, CEO alloweat

Agnieszka Kułaga

Pomysłodawczyni i współzałożycielka alloweat. Od 10 lat prowadzi centrum dietetyczne Be Compleat, w którym wraz z zespołem pomogła ponad 10,000 klientom. Obecnie dzieli się wiedzą biznesową, wspiera i pomaga dietetykom skuteczniej budować procesy z klientami i lepiej zarabiać.

Spędziła 4 lata w Stanach Zjednoczonych łącząc zawodową grę w koszykówkę ze studiami. Abosolwentka Masters of Business Administration (MBA), International Business (B.S.B.A.) z Uniwersytetu Valparaiso w Stanach Zjednoczonych oraz Masters of Sports and Exercise Nutrition z ATU Sligo (MSc) w Wielkiej Brytanii.

Najpewniejszą drogą do sukcesu jest próbować, jeszcze ten jeden raz.
Obserwuj Agnieszkę Kułagę na Linkedin!

Co-founderka, CEO alloweat

Agnieszka Kułaga

Na zdjęciu Agnieszka Kułaga: Pomysłodawczyni i współzałożycielka alloweat. Od 10 lat prowadzi centrum dietetyczne Be Compleat, w którym wraz z zespołem pomogła ponad 10,000 klientom.

Co-founder alloweat

Wojciech Liszka

Zawodową karierę rozpoczął w największym kasynie na świecie – Foxwoods Resorts & Casino w Conncecticut w Stanach Zjednoczonych. Przez 11 lat związany był z prestiżową marką hoteli Radisson Blu w Szczecinie, Warszawie i Krakowie. Od 2015 roku prowadzi firmę Z—Factor obecną w 25 krajach.

Poza działalnością hotelową przez 4 lata przewodniczył Radzie Biznesu Grupy Uczelni Vistula w Warszawie. Pomysłodawca i inicjator Poland Business Run oraz Meetings Week Poland.

Biznes ma służyć temu, żeby nasze życie było lepsze. Nie na odwrót.
Obserwuj Wojciecha Liszkę na Linkedinie!

Co-founder alloweat

Wojciech Liszka

Historie sukcesu

Przekonaj się, jak alloweat kreuje realną zmianę

Przeczytaj historie sukcesu naszych klientów, którzy wynieśli swój biznes na wyższy poziom. Zainspiruj się do zmiany!

Zobacz wszystkie
Dzieje się

Poznaj inicjatywy, w których bierzemy udział

Jesteśmy aktywni i angażujemy się w rozwojowe projekty. Odkryj, jak alloweat kreuje przestrzeń do rozmów, edukacji i wspólnych inicjatyw.

Nasza społeczność

Dołącz do nas!

To Wy tworzycie naszą społeczność. Dołącz do nas, ciesz się automatyzując procesu 
i wykorzystuj do maksimum potencjał swojego biznesu.

/

  Czujesz, że alloweat to rozwiązanie dla Ciebie?

  Otrzymaj bezpłatny dostęp do alloweat przez 14 dni! Przetestuj rozwiązanie bez żadnych zobowiązań i przekonaj się, jak możesz wyprzedzić swoją konkurencję.
  Wypróbuj za darmo