Maj rozpoczął się u nas bardzo intensywnie. Już teraz na platformie możecie zobaczyć nową odsłonę chatu, dzięki której zyskuje on na funkcjonalności.

Jak zmienił się chat?

Przede wszystkim wygląd! Chat możecie teraz otworzyć w kompaktowym oknie, które zapewne znacie z popularnych mediów społecznościowych.

Nadal dostępny jest widok konwersacji na całym ekranie, jeśli wolicie pracować w ten sposób.

Na Waszą prośbę – korzystając z nowego widoku – po kliknięciu imienia i nazwiska danego klienta zostaniecie przeniesieni do jego profilu. Ułatwi Wam to zaktualizowanie najważniejszych informacji o kliencie, gdy z rozmowy wyniknie coś istotnego.

Przy danych klienta widoczna jest również jego aktywność – gdy jest on dostępny na chacie, pojawia się charakterystyczna zielona kropka.

Na chacie oczywiście nadal możecie wysyłać wiadomości tekstowe, głosowe czy załączać zdjęcia, jednak zmienił się design konwersacji – dzięki temu możecie zobaczyć, w jakim kierunku będą szły zmiany wizualne na platformie oraz w aplikacji mobilnej.

Podsumowanie

Mamy nadzieję, że rozmowy z klientami w nowym widoku chatu będą dla Was przyjemnością. A w przyszłym tygodniu kolejna nowość, na którą wielu z Was czeka! 🙂