Nowości ciąg dalszy. W zeszłym tygodniu zapowiadaliśmy Wam, że niebawem światło dzienne ujrzy kolejne udogodnienie dla Was, nad którym pracowaliśmy ostatnie tygodnie. Poznajcie alloweat mate.

Czym jest alloweat mate?

Dziś w Wasze ręce oddajemy alloweat mate – aplikację z chatem dla dietetyka. Wiele razy sugerowaliście nam, że takie rozwiązanie byłoby dla Was przydatne, aby pozostać w kontakcie z klientami, gdy akurat nie macie dostępu do platformy. A my lubimy spełniać Wasze prośby 🙂

Aplikacja została zaprojektowana już w nowym designie – taki kierunek zmian wizualnych obraliśmy również w apce klienta 2.0.

Jak działa alloweat mate?

Alloweat mate możecie pobrać już ze sklepu AppStore oraz GooglePlay – zalogujecie się takimi samymi danymi jak do platformy.

W aplikacji – na pasku dolnej nawigacji – widoczne są 2 zakładki – chaty oraz profil.

Zakładka “Chaty”

W zakładce “Chaty” możecie podejrzeć historię konwersacji z Waszymi klientami oraz rozpocząć nową rozmowę. W oknie chatu możecie wymieniać wiadomości tekstowe, głosowe oraz załączać pliki (analogicznie do platformy).

W aplikacji działają powiadomienia, więc będziecie poinformowani o nowych wiadomościach od Waszych klientów.

Co więcej, rozpoczynając nową konwersację i wybierając klienta z listy możecie podejrzeć, czy współpraca z danym klientem jest bezterminowa, czy może dobiega końca wraz z określoną datą.

Zakładka “Profil”

W tej zakładce zmienicie podstawowe ustawienia, jak hasło oraz język aplikacji.

UWAGA! Zmiana hasła w aplikacji powoduje zmianę hasła na platformie.

W profilu możecie także wyłączyć powiadomienia, gdy nie będziecie dostępni dla swoich klientów, bo np. planujecie urlop.

Podsumowanie

Aplikacja daje Wam możliwość bycia responsywnym, kiedy tylko chcecie. Korzystajcie z tej możliwości mądrze, aby świadczyć usługi najwyższej jakości. Nie zapominajcie jednak o potrzebnym w życiu balansie i czasami wyłączcie powiadomienia 😉