Nie mogliśmy się już doczekać, żeby podzielić się z Wami kolejnym newsem! Od teraz na platformie możecie doświadczyć nowego wymiaru organizacji pracy i zarządzania procesem, dzięki możliwości przypisania tagów Waszym klientom. To kolejna funkcjonalność, o którą prosiliście, zatem “Mówicie i macie”.

Część tagów będzie pojawiać się w profilu klienta bez Waszej ingerencji – to tagi systemowe. Tagi możecie także tworzyć samodzielnie w zależności od tego, do jakich informacji chcecie mieć szybki dostęp. Następnie na liście klientów możecie błyskawicznie wyszukać osoby oznaczone danym tagiem.

Tagi systemowe – ważne informacje oznaczymy za Ciebie

Stworzyliśmy dla Was 4 tagi systemowe, co oznacza, że będą one nadawane automatycznie, gdy zadzieje się dana akcja.

Te tagi to:

  • otrzymano ankietę – pojawi się w profilu klienta, gdy ten uzupełni ankietę
  • kończący się program – pojawi się na 7 dni przed końcem programu
  • kończąca się współpraca – pojawi się na 7 dni przed końcem współpracy (jeśli określicie datę końca współpracy)
  • nadchodząca wizyta – pojawi się na 2 dni przed zaplanowaną wizytą.

Niektóre tagi systemowe są również automatycznie usuwane:

  • kończący się program – znika 14 dni od momentu kiedy się pojawił
  • kończąca się współpraca – znika w kolejnym dniu po zakończonej współpracy
  • nadchodząca wizyta – znika zaraz w kolejnym dni po wizycie

W razie potrzeby, tagi systemowe możecie także dodać / usunąć samodzielnie.

P.S. Automatyczne dodawanie i usuwanie tagów pojawi się za kilka dni.

Tagi własne – wyróżnij informacje, których potrzebujesz

Możecie również tworzyć własne tagi, dopasowując je do Waszych procesów z klientami lub w celu lepszego zarządzania biznesem, jeśli działacie na szerszą skalę. Przykłady zastosowania tagów znajdziecie w dalszej części artykułu.

Tworzonym tagom możecie przypisywać różne kolory, co również ułatwi Wam odnalezienie się w nich na liście klientów.

Filtrowanie po tagach na liście klientów

Mając już otagowanych klientów wedle Waszych potrzeb, możecie filtrować ich po tagach z poziomu listy klientów.

Jak wykorzystywać tagi, żeby usprawnić pracę?

Tagi systemowe pomogą Wam zarówno lepiej przygotować się do rozpoczęcia współpracy z klientem (zapoznanie się z otrzymaną ankietą), jak i zachować ciągłość współpracy (kontakt z klientem, gdy program żywieniowy lub jakiś etap procesu dobiega końca – w celu ustalenia dalszych kroków).

Z kolei za pomocą tagów stworzonych samodzielnie możecie przykładowo oznaczyć klientów, których współprace obejmują dodatkowe usługi jak regularny kontakt na chacie czy bieżącą analizę postępów. Dzięki takim oznaczeniom, na liście klientów szybko znajdziecie osoby, do których dobrze jest się regularnie odezwać lub te, z którymi umówiliście się na przeglądanie ich monitoringów i dawanie okresowego feedbacku. Dzięki temu Wasi klienci będą czuć się zaopiekowani, a Wy – w natłoku obowiązków – o nikim nie zapomnicie.

Tagowanie będzie szczególnie przydatne, jeśli zdecydowaliście się na skalowanie swojego biznesu i sprzedaż produktów z dostępem do aplikacji jak np. e-booki. Możecie stworzyć tagi adekwatne do rodzaju produktu zakupionego przez Waszego klienta i co jakiś czas ten produkt aktualizować o nowe przepisy czy też materiały edukacyjne.

Jesteśmy bardzo ciekawi, do jakich celów Wy będziecie wykorzystywać tagi – koniecznie dajcie nam znać.

Co jeszcze warto wiedzieć o systemie tagowania?

Jeśli zarządzacie kliniką i pracujecie w zespole, tagi będą wyświetlać się globalnie – jeśli jeden dietetyk doda swoje tagi – dla pozostałych członków zespołu również będą one widoczne.

Dlatego używajcie tagów “z głową” i przemyślcie ich zastosowanie w praktyce.

Podsumowanie

I jak podoba Wam się nowy system tagowania? Standardowo jest to część czegoś większego, a mianowicie nowego dashboardu, który pojawi się już niebawem. Z jego poziomu będziecie mogli przypisywać sobie lub osobom z teamu zadania do wykonania, a tagi pomogą Wam rozplanować ich realizację w czasie lub oddelegować je do wykonania innym. Do usłyszenia wkrótce!