Kwiecień zapowiada się u nas bardzo intensywnie. Na platformie możecie już zauważyć pierwsze zmiany, które będą miały swoje przełożenie na Program Żywieniowy 2.0, nad którym obecnie pracujemy. Zobaczcie, jakie nowości mamy dla Was tym razem.

Baza przepisów

Widok bazy przepisów ze zdjęciami

Poza klasycznym widokiem listy możecie teraz przeglądać przepisy również w widoku siatki. Co więcej, podczas ostatnich 2 miesięcy do wszystkich przepisów w bazie zostały dodane zdjęcia – tak, aby stanowiły jak najlepsze odzwierciedlenie przepisów. Nie musicie zatem robić tego sami, a przepis pokazany w ten sposób w aplikacji na pewno zachęci Waszych klientów do eksperymentowania w kuchni. Mamy nadzieję, że docenicie również aspekt wizualny tej zmiany 😊

Podgląd przepisu w wysuwanym panelu bocznym

Po kliknięciu dowolnego przepisu, możecie podejrzeć jego szczegóły w rozwijanym panelu bocznym. W podglądzie znajdziecie 3 zakładki:

  • WARTOŚCI ODŻYWCZE: możecie wyświetlić je dla poszczególnych produktów w przepisie (energetyczność, makro – i mikroskładniki), zmieniając przy tym liczbę porcji lub ogółem dla całego przepisu
  • SPOSÓB PRZYGOTOWANIA danego przepisu
  • TAGI opisujące dany przepis

Możemy Wam zdradzić, że w nowym kreatorze diety, również będziecie mogli podglądać dodane przepisy właśnie z poziomu side – panelu i tam też dokonywać ich edycji (np. skalować liczbę porcji), co znacznie przełoży się na komfort pracy.

Dodawanie przepisu do kategorii “Ulubione”

Każdy przepis, zarówno z widoku listy/siatki, jak i rozwijanego panelu bocznego możecie dodać do nowej kategorii “Ulubione” (ikona gwiazdki). W nowym kreatorze będziecie mogli łatwo te przepisy odnaleźć i dodać do diety – mogą to być przykładowo potrawy, które zawsze smakują Waszym klientom.

Baza produktów

Podgląd produktu w wysuwanym panelu bocznym

Po wybraniu dowolnego produktu, możecie podejrzeć jego szczegóły w rozwijanym panelu bocznym. W podglądzie znajdziecie 2 zakładki:

  • WARTOŚCI ODŻYWCZE tj. energetyczność, makro- i mikroskładniki oraz miary domowe przypisane do danego produktu
  • TAGI opisujące dany produkt

Dodawanie produktów do kategorii “Ulubione”

Podobnie jak w przypadku przepisu, również produkty możecie dodawać do kategorii “Ulubione” – zwłaszcza te produkty gotowe, które później mogą Wam się przydać podczas układania diet. Nowy kreator pozwoli na szybki dostęp do tych produktów bez konieczności przeszukiwania bazy.

Podsumowanie

Dużo dobrego, prawda? Mamy nadzieję, że korzystanie z platformy stanie się jeszcze przyjemniejsze i z niecierpliwością będziecie wyczekiwać Programu Żywieniowego 2.0, który zaadresuje ogrom Waszych potrzeb.