CHECKLISTA

Pobierz bezpłatną checklistę

Checklista to zestaw kilku zadań, których wykonanie pomoże Ci skutecznie pozycjonować się w branży, a w efekcie wyróżnić z tłumu specjalistów.  

Zapisz się i pobierz checklistę

Wiadomość została wysłana, skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej.  Dlaczego warto?

  Co zyskasz pracując z checklistą?

 • Stworzysz dokładny profil swojego klienta

  Dzięki temu lepiej zrozumiesz swoich klientów i stworzysz strategię komunikacji odnoszącą się do ich potrzeb i problemów.

 • Wypracujesz unikatową propozycję wartości

  W końcu uświadomisz sobie, jak posiadana wiedza, doświadczenie i kompetencje mogą pomóc Twoim klientom poprawić komfort życia.

 • Zbudujesz przewagę konkurencyjną swojej firmy

  Odpowiednio komunikując swoją propozycję wartości, szybciej dotrzesz do grupy docelowej, której możesz skutecznie pomagać.

 • Kim jesteśmy?

  Kto jest autorem checklisty?

  Co-founderka, CEO alloweat

  Agnieszka Kułaga

  Pomysłodawczyni i współzałożycielka alloweat. Od 10 lat prowadzi centrum dietetyczne Be Compleat, w którym wraz z zespołem pomogła ponad 10,000 klientom. Obecnie dzieli się wiedzą biznesową, wspiera i pomaga dietetykom skuteczniej budować procesy z klientami i lepiej zarabiać.

  Spędziła 4 lata w Stanach Zjednoczonych łącząc zawodową grę w koszykówkę ze studiami. Abosolwentka Masters of Business Administration (MBA), International Business (B.S.B.A.) z Uniwersytetu Valparaiso w Stanach Zjednoczonych oraz Masters of Sports and Exercise Nutrition z ATU Sligo (MSc) w Wielkiej Brytanii.

  Najpewniejszą drogą do sukcesu jest próbować, ten jeszcze jeden raz.

  Co-founderka, CEO alloweat

  Agnieszka Kułaga

  Na zdjęciu Agnieszka Kułaga: Pomysłodawczyni i współzałożycielka alloweat. Od 10 lat prowadzi centrum dietetyczne Be Compleat, w którym wraz z zespołem pomogła ponad 10,000 klientom.

  Wyróżnij się z tłumu specjalistów

  Pobierz bezpłatną checklistę, która przeprowadzi Cię przez proces skutecznego pozycjonowania
  krok po kroku.

  Pobierz bezpłatną checklistę